O firmie

Drodzy Klienci!

Śmiech dziecka to jeden z piękniejszych dźwięków na świecie. Radość na twarzy dzieci bierze się z błahych powodów. Jednym z nich są właśnie zabawki, fascynująca gra, ciekawy samochodzik czy nowa lalka. Sklep Miki zabawki działa w branży  od wielu lat. Przez cały ten czas zdobywaliśmy doświadczenie, biorąc pod uwagę indywidualne opinie klientów. Pozwoliło nam to zgromadzić asortyment, który trafia w gust każdego malca oraz spełnia wymagania rodziców pozwalając im na nowo odkryć wewnętrze dziecko. W trosce o zadowolenie naszych klientów, ofertę naszego sklepu na bieżąco uzupełniamy nowościami, produktami z reklam oraz interaktywnymi zabawkami, które uczą i rozwijają dziecko. Posiadamy stacjonarne siedziby naszych sklepów z zabawkami w Krakowie. Co więcej, prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową, a także sprzedaż internetową.

 

Sklep z zabawkami w Krakowie:

Centrum Serenada

                            Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41

                            31-876 Kraków

                            tel. 500 - 070 - 869

Od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 – 21.00

Niedziela handlowa 10.00 – 21.00

 

Galeria Bronowice  ul. Stawowa 61 

                                     31 - 346 Kraków

                                     tel. 502-003-750

Od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00

Niedziela handlowa 10.00 – 21.00

 

 

Moc zabawy!

Uśmiech i zachwyt na twarzy, szczera dziecięca radość, która udziela się również dorosłym to cudowny  widok. Obserwujemy go codziennie w naszych sklepach z zabawkami w Katowicach i Krakowie. Dlatego tak starannie dobieramy nasz asortyment, uzupełniając go o nowe zabawki czy postacie z bajek, które aktualnie znajdują się na topie.  Staramy się dostosować zabawki Katowice do wieku i zainteresowań dzieci. W naszej ofercie znajdują się zabawki rozwijające wyobraźnię, zręczność, logiczne myślenie, małą i dużą motorykę. Zarówno w sklepie z zabawkami w Katowicach jak i w Krakowie mogą Państwo liczyć na fachową pomoc naszego personelu, który w rzetelny i profesjonalny sposób udzieli informacji na temat produktów będących w ofercie sklepu, aktualnych promocjach i nowościach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poza sprzedażą stacjonarną prowadzimy również sprzedaż internetową. Mamy nadzieję, że zakupy w naszym nowym, przejrzystym sklepie internetowym będą dla Państwa przyjemnością. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium