Bezpieczeństwo

Firma Grupa MIKI Sp. z o.o. Sp. komandytowa przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności Użytkowników. Firma Grupa MIKI Sp. z o.o. Sp. kom. z należytą starannością dobiera i stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych w tym zabezpieczenia o charakterze programistycznym m.in takie jak systemy szyfrowania danych.

Zbiór danych Użytkowników został zgłoszony do rejestracji Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych i jest wpisany do ogólnokrajowego rejestru zbiorów danych osobowych. Administratorem danych jest Firma Grupa MIKI Sp. z o.o. Sp. k. W szczególności Firma Grupa MIKI Sp. z o.o. Sp. k. zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa.

Firma Grupa MIKI Sp. z o.o. Sp. k. sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ogranicza dostęp do danych w możliwie największym stopniu, udzielając stosownych upoważnień tylko wówczas, gdy jest to niezbędne do prawidłowego prowadzenia serwisu. Firma Grupa MIKI Sp. z o.o. Sp. k. stosuje pliki "cookies". Informacje zbierane przy pomocy "cookies" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk dotyczących korzystania przez Użytkowników ze sklepu.

Dostęp do konta w sklepie internetowym jest  możliwy jedynie po podaniu indywidualnego loginu i hasła.

Sklep jest  zabezpieczony Certyfikatem SSL.

Sklep otrzymał Certyfikat Sklep Prokonsumencki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium